Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Proszki do szamba rozkładają zanieczyszczenia organiczne i przedłużają żywotność instalacji. Stosowanie proszków do szamba opóźnia konieczność opróżniania zbiorników, dlatego jest to nie tylko ekologiczne, ale również wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie.

Preparaty likwidujące tłuszcz

Oferujemy proszki do szamba, które rozkładają tłuszcze i kożuchy, osadzające się w odpływach, zbiornikach i studzienkach. Rozkład tłuszczów odbywa się poprzez wykorzystanie bakterii, które rozkładają biomasę, a przez to zmniejszają jej objętość. Proszki do szamba powinny być stosowane regularnie, ponieważ mają korzystny wpływ na funkcjonowanie instalacji oczyszczalni ścieków.

Neutralizacja odorów

Proszki do szamba niwelują nieprzyjemne zapachy rozkładającej się materii organicznej. Pożyteczne bakterie mineralizują zawartość zbiorników, co skutecznie usuwa odory. Polecamy regularne stosowanie proszków do szamba, które skutecznie radzą sobie z nieprzyjemnymi zapachami i zmniejszają objętość ścieków, zapobiegając przeciążeniu domowej oczyszczalni. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również: Preparaty biologiczne, Biopreparaty do oczyszczalni przydomowych i wiele innych.

Proszki do szamba i odpływów

Proszki do szamba, przydomowych oczyszczalni i czyszczenia odpływów zawierające aktywny koncentrat enzymów i pożytecznych bakterii można stosować na każdym etapie eksploatacji i obsługi technicznej oczyszczalni czy szamba. Można dobrać odpowiedni proszek do czyszczenia szamba z tłuszczów czy do udrażniania kanalizacji. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy proszkami do szamba w formie granulatu, które aplikuje się jako uprzednio przygotowany roztwór.  Dostępne są również preparaty do bezpośredniej aplikacji w formie saszetek, które nie wymagają żadnego przygotowania. Saszetki upraszczają dozowanie i aplikację proszków do szamba.

  • Proszki do likwidacji tłuszczów w ściekach – w przypadku problemu z zalegającymi osadami organicznymi, warto zastosować specjalny środek do likwidacji tłuszczów w ściekach. Oferujemy opracowany pod tym kątem preparat o dużej zawartości aktywnych enzymów. Środek dostępny jest w formie granulaty o dużej koncentracji. Aplikuje się go jako roztwór, którego stężenie dobiera się do rodzaju zbiornika oraz do etapu procesu likwidacji zalegających tłuszczy. Proces dzieli się na etap początkowy, w którym aplikuje się roztwór o dużym stężeniu. Kolejny etap, to etap utrzymania (eksploatacji), w którym podaje się słabszy roztwór w określonych odstępach czasu.
  • Rozpuszczalne saszetki do eksploatacji oczyszczalni – to wygodne rozwiązanie dla użytkowników przydomowych oczyszczalni i szamb o sporej pojemności. Saszetki sprawdzają się idealnie jako środek eksploatacyjny. Nie wymagają specjalnego przygotowania przed aplikacją. Wystarczy wrzucać odpowiednią ilość saszetek do miski ustępowej w określonych interwałach czasu.
  • Udrażniacz drenaży i odpływów – to środki o wysokim stężeniu aktywnych enzymów, które skuteczne udrażniają zapchane odpływy kanalizacyjne. Udrażniacz ma formę proszku. Jego aplikacja wymaga rozpuszczenia w wodzie w proporcjach podanych w instrukcji użycia preparatu.

Proszki do szamb zawierające koncentrat aktywnych enzymów okazują się doskonałymi środkami eksploatacyjnymi do obsługi technicznej przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb. Są proste w aplikacji i zapewniają szybkie działanie. Podobne zalety oferują proszki do likwidacji tłuszczów i udrożniacze odpływów i drenaży wyprodukowane przy zastosowaniu tej samej technologii. Ich zastosowanie zapewnia uzyskanie oczekiwanego efektu. Nie ma chemii do przydomowych oczyszczalni która by tak działała…