Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Ekologiczne preparaty do łazienki

Szukasz sposobu na idealną czystość w domu, jednak nie chcesz używać agresywnych środków, które nie są przyjazne dla środowiska? Doskonałym wyborem będą ekologiczne preparaty do łazienki, które znajdziesz w naszej ofercie. Dzięki nim pozbędziesz się uciążliwych zabrudzeń oraz szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów, a wszystko to z troską o naturę i swoje zdrowie.

Proponujemy między innymi:

  • środki do czyszczenia pralek, zmywarek i odpływów,
  • płyny do mycia podłóg,
  • odkamieniacze ze spryskiwaczem,
  • płyny do usuwania najcięższych zabrudzeń.

Ekologiczne preparaty do łazienek działają skutecznie, a jednocześnie nie szkodzą środowisku. Jest to możliwe dzięki odpowiednio skomponowanym składom, na bazie substancji roślinnych i mineralnych. Pozwalają na uzyskanie często wyższej skuteczności (ernzymatyczne czyszczenie), w porównaniu z powszechnie dostępnymi preparatami chemicznymi, a ich zaletą jest brak szkodliwego wpływu na naturę. 

Dlatego ekologiczne produkty możesz bez obaw spłukiwać do kanału – są obojętne dla środowiska. Dbają także o Twoje zdrowie podczas sprzątania – nie podrażniają skóry, a ich wdychanie nie jest niebezpieczne dla dróg oddechowych. 

Dlaczego warto wybrać ekologiczne preparaty do łazienek?

Przede wszystkim dlatego, że działają skutecznie. To najważniejsza cecha każdego produktu, który wykorzystuje się do sprzątania. Specjalnie skomponowane składy, zawierające enzymy, pozwalają pozbyć się nawet najcięższych zabrudzeń, takich jak:

  • tłuszcze,
  • kamień,
  • osady z mydła
  • odpady organiczne.

To sprawia, że ekologiczne preparaty do łazienek sprawdzą się nie tylko do czyszczenia tych pomieszczeń, ale także wielu innych – nawet tych, w których występują bardzo silne zabrudzenia. Przy tym są bezpieczne dla czyszczonych powierzchni, nie uszkadzają ich, ani nie odbarwiają.

Niezwykle ważna jest także przyjazność dla użytkowników. Środki dostępne w naszej ofercie są obojętne dla zdrowia, dlatego mogą bez obaw używać ich nawet alergicy czy osoby z wrażliwą skórą (wyjątek stanowi odkamieniacz, który ma kwaśny odczyn pH i należy go stosować w rękawiczkach).

Dzięki nim można sprzątać dokładnie i skutecznie, a jednocześnie dbać o środowisko. Nie zawierają chloru, utleniaczy, czy alkoholu. Ulegają szybkiej biodegradacji do prostych substancji.