Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Likwidacja odorów – Horeca

Branża Horeca i pokrewne dziedziny związane z przetwarzaniem żywności wymagają stosowania specjalistycznych preparatów. Chodzi przede wszystkim o to, by zapewnić higieniczną czystość w miejscach, w których obrabiane są produkty spożywcze. Ale równie ważne jest prawidłowe gospodarowanie odpadami. 

Podczas produkcji i przetwarzania żywności powstaje dużo pozostałości zawierających tłuszcze, białka i węglowodany. Może się okazać, że standardowe systemy kanalizacyjne nie są przystosowane do odprowadzania takich zanieczyszczeń. W wyniku zalegania nieczystości mogą powstawać uciążliwe odory czy niedrożności. Jak sobie z nimi radzić?

Skutecznym rozwiązaniem jest zastosowanie ekologicznych preparatów do likwidacji smrodu – Horeca to branża, w której ma to kluczowe znaczenie. Co możesz zyskać, wybierając produkty z naszej oferty? 

Przede wszystkim:

  • efektywny rozkład zanieczyszczeń różnego typu,
  • poprawę wydajności systemu kanalizacyjnego,
  • mineralizację złogów, która pozwala na ich szybsze usuwanie,
  • likwidację odorów.

Ostatnia kwestia jest szczególnie ważna w miejscach związanych z gastronomią. Uciążliwe zapachy są niedopuszczalne tam, gdzie przygotowuje się żywność. Warto zatem postawić na skuteczne rozwiązanie, które przy tym jest neutralne dla środowiska naturalnego.

Likwidacja smrodów – Horeca. Jakie produkty wybrać?

W branży gastronomicznej liczy się przede wszystkim utrzymywanie higienicznej czystości, która jest podstawą do tego, by przygotowane potrawy były wolne od chorobotwórczych organizmów. W naszej ofercie znajdziesz więc wysokiej jakości preparaty do mycia naczyń – zarówno ręcznego, jak i w zmywarkach przemysłowych. 

Czyste naczynia i sprzęt kuchenny to absolutna konieczność w branży Horeca. Likwidacja smrodu to zatem nie jedyny cel. Kupując nasze produkty, masz pewność, że zmywanie będzie skuteczne – usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia, takie jak tłuszcz czy przypalone resztki jedzenia. Oferowane produkty są przy tym całkowicie bezpieczne dla środowiska, nie zawierają fosforanów, a także nie wymagają używania nabłyszczaczy i soli. Dzięki temu masz pewność, że po wydaleniu do systemu kanalizacyjnego, nie szkodzą naturze. Jak to możliwe?

W składzie środków myjących znajdują się enzymy, które bardzo skutecznie rozkładają:

  • tłuszcze
  • białka, 
  • węglowodany, 
  • celulozę.

Są to właśnie składniki zanieczyszczeń pochodzących z branży gastronomicznej. Preparaty są bezpieczne dla otoczenia i wspomagają biodegradację ścieków. 

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na idealną czystość i usuwanie odorów w branży Horeca – w naszej ofercie znajdziesz wiele interesujących produktów.