Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Biopreparaty dostępne w sklepie czyszczą nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia na wszelkich powierzchniach: kafelkach, okapach, płytkach ceramicznych lub kuchenkach. Ponadto są bezpieczne dla ludzi, a ich stosowanie nie działa negatywnie na użytkowany sprzęt (np. zmywarkę lub pralkę).

Środki czystości zawierające koncentrat czynnych enzymów

Oferowane w naszym sklepie naturalne środki czystości posiadają przyjazny, roślinny skład. Dzięki zawartości enzymów: 

  • Naturalne środki czystości rozkładają najtrudniejszy do usunięcia tłuszcz, resztki jedzenia oraz zacieki. 
  • Enzymy zawarte w naturalnych środkach czystości – radzą sobie doskonale z zanieczyszczeniami organicznymi bez stosowania mocnych środków chemicznych. 
  • Mają neutralne pH i nie powodują podrażnień – są w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska.

Stosowanie naturalnych środków czystości, które zawierają enzymy jako środek aktywny, ogranicza zużycie niebezpiecznych mocnych chemikaliów. Ograniczenie zużycia tradycyjnych środków chemicznych,chroni florę bakteryjną, która odpowiada za biodegradację zanieczyszczeń organicznych w zbiorniku szamba czy oczyszczalni.

Jednocześnie środki tego typu umożliwiają sukcesywne oczyszczanie odpływów i kanalizacji. Po spłukaniu aktywne enzymy zawarte w środkach czystości z serii Eezym oczyszczają rury i kanalizację z zalegających osadów organicznych w taki sam sposób, jak oczyszczają z zanieczyszczeń myte powierzchnie czy naczynia.

Naturalne środki czystości – zastosowanie

Naturalne środki czystości sprawdzają się do:

  • czyszczenia płyt indukcyjnych, rusztów i grilla;
  • mycia samochodu;
  • odtłuszczania trudnych powierzchni;
  • odkamieniania ekspresów i zmywarek;

Składy naszych preparatów czyszczących nie zawierają niebezpiecznych, chemicznych substancji, które charakteryzują się wysokim poziomem szkodliwości dla ludzi i środowiska. Są one w formie koncentratów, dzięki temu ich stosowanie ogranicza koszt eksploatacji przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb, a jednocześnie skutecznie zabezpiecza florę pożytecznych bakterii przed jej unicestwieniem szkodliwymi standardowymi chemicznymi środkami czystości.

W ofercie dostępne są ekologiczne tabletki do zmywarek, płyny do mycia naczyń, spraye do mycia i odtłuszczania rozmaitych powierzchni oraz środki do mycia podłóg. Oprócz tego można stosować również ekologiczne środki do mycia i konserwacji AGD. Oferujemy ekologiczne środki do czyszczenia pralek, zmywarek, czajników i ekspresów. Szukając środków czystości do domu czy biura, warto rozważyć kompleksowe zaopatrzenie się w ekologiczne preparaty z serii Ekologiczny dom i Eezym. To doskonałe rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Środki tego typu ograniczają zużycie energii i wody oraz innych preparatów takich jak sól do zmywarek. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również: Preparaty biologiczne, biopreparaty do oczyszczalni przydomowych i wiele innych, których skład opiera się o technologie skoncentrowanych immobilizowanych enzymów.