Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Produkty dla rolnictwa – kompostery, preparaty do gnojowicy

Rolnictwo to specyficzna branża, która wymaga dobrego planowania i szybkiego radzenia sobie z ewentualnymi nieprawidłowościami. Bardzo ważne w tym kontekście jest umiejętne zarządzanie odpadami, a także wykorzystywanie ich ponownie – jako nawozy poprawiające plony. 

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór biopreparatów, które pozwolą Ci lepiej zarządzać produkcją rolną i w maksymalny sposób wykorzystać potencjał swojego gospodarstwa. Proponujemy między innymi kompostery i preparaty do gnojowicy. Są to środki, które nie tylko pozwalają na wydajniejsze pozbywanie się zanieczyszczeń, ale także umożliwiające ich wykorzystywanie jako nawóz. Sprawdź, dlaczego warto postawić na ekologiczne produkty dla rolnictwa.

Kompostery

Kompostery dostępne w naszej ofercie to produkty, które służą przyspieszaniu procesu kompostowania. Ich skład opiera się na specjalnie dobranych szczepach bakterii i enzymach. Można stosować je do biodegradacji odpadów pochodzących z przemysłu rolno-spożywczego, ale nie tylko. Bardzo dobrze sprawdzą się także w przypadku ścieków komunalnych czy kompostowania miejskich odpadów organicznych. Dlaczego warto je kupić? Dzięki ekologicznym komposterom można:

  • zlikwidować uciążliwe odory,
  • pozyskać wartościowy nawóz,
  • skrócić czas kompostowania nawet o 1/3,
  • polepszyć właściwości nawożonej gleby (florę bakteryjną, stan próchnicy).

Proponowane kompostery są bardzo wydajne. Wystarczy zastosować je jednorazowo, by osiągnąć oczekiwany efekt.

Preparaty do gnojowicy

Dzięki tym produktom można przyspieszyć rozkład gnojowicy, wyeliminować problem uciążliwych odorów i utrzymać substancję w formie płynnej. Jest to ważne dla zapewnienia wydajności jej transportowania i usuwania z miejsc, w których przebywają zwierzęta. 

Ponadto enzymy zawarte w preparatach do gnojowicy usuwają szkodliwe mikroorganizmy, które mogłyby negatywnie wpływać na zdrowie trzody i bydła. Dzięki zastosowaniu oferowanych produktów można także poprawić właściwości odpadów. To sprawia, że można je z powodzeniem wykorzystywać w formie nawozu. 

Zachęcamy do przejrzenia oferty komposterów, preparatów do gnojowicy i innych produktów przeznaczonych do zastosowania w rolnictwie.