Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Sklep Biozym oferuje ekologiczne środki biologiczne, które udrażniają, drenują i usuwają kożuchy tłuszczowe. Sprawdzają się jako preparaty do przydomowej oczyszczalni ścieków, toalet i odpływów. Nasze koncentraty rozkładają zanieczyszczenia, ale nie szkodzą środowisku wodnemu, ludziom ani zwierzętom. Naturalny, roślinny skład wspomaga procesy rozkładu bez szkody dla ekosystemu.

Środki biologiczne do oczyszczalni

Ekologiczne preparaty przeznaczone do udrożniania rur, eksploatacji oczyszczalni i likwidacji odorów są oparte na roślinnych enzymach, które skutecznie radzą sobie z biodegradacją bez szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

Preparaty biologiczne dla roślin

Oferujemy preparaty biologiczne, które wspierają wzrost roślin iglastych. Preparaty utrzymują korzystne, kwaśne pH, hamują rozwój chorób i użyźniają glebę, wpływając na wzrost i zazielenienie iglaków. W ofercie sklepów znajdują się również regeneratory oczek wodnych lub trawników, które są preparatami poprawiającymi równowagę biologiczno-chemiczną w środowisku naturalnym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty preparatów biologicznych i nie tylko. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również: Naturalne środki czystości, Biopreparaty do oczyszczalni i wiele innych.