Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Proszki do szamba rozkładają zanieczyszczenia organiczne i przedłużają żywotność instalacji. Stosowanie proszków do szamba opóźnia konieczność opróżniania zbiorników, dlatego jest to nie tylko ekologiczne, ale również wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie.

Preparaty likwidujące tłuszcz i smar

Oferujemy proszki do szamba, które rozkładają tłuszcze i kożuchy, osadzające się w odpływach, zbiornikach i studzienkach. Rozkład tłuszczów odbywa się poprzez wykorzystanie bakterii, które rozkładają biomasę, a przez to zmniejszają jej objętość. Proszki do szamba powinny być stosowane regularnie, ponieważ mają korzystny wpływ na funkcjonowanie instalacji oczyszczalni ścieków.

Neutralizacja odorów

Proszki do szamba niwelują nieprzyjemne zapachy rozkładającej się materii organicznej. Pożyteczne bakterie mineralizują zawartość zbiorników, co skutecznie usuwa odory.

Polecamy regularne stosowanie proszków do szamba, które skutecznie radzą sobie z nieprzyjemnymi zapachami i zmniejszają objętość ścieków, zapobiegając przeciążeniu domowej oczyszczalni.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również: Preparaty biologiczne, Biopreparaty do oczyszczalni przydomowych i wiele innych.