Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Ekologiczne sprzątanie preparatami zawierającymi aktywne enzymy 

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków wymagają stosowania odpowiednich środków, które wspierają utrzymanie mikroflory oczyszczalni na odpowiednim poziomie. Dzięki technologii koncentratów zawierających aktywne enzymy bezpieczne ekologiczne środki można stosować również jako preparaty do utrzymania czystości w biurach. Stanowią one doskonałą alternatywę dla typowej chemii stosowanej w gospodarstwach domowych. Mają też wiele dodatkowych zalet. 

 • Są bezpieczne dla użytkowników i otoczenia.
 • Nie powodują podrażnień i alergii.
 • Mają neutralne pH.
 • Nie powodują uszkodzeń elementów z tworzywa i gumowych uszczelnień.
 • Skutecznie usuwają osady organiczne z naczyń i czyszczonych powierzchni.
 • Oczyszczają odpływy i zasilają populację pożytecznych bakterii przydomowych oczyszczalni ścieków.

Ekośrodki do ekologicznego sprzątania powierzchni biurowych

Zalety ekologicznych środków czystości powodują, że ekologiczne sprzątanie przy ich zastosowaniu to doskonałe rozwiązanie także dla osób, które odprowadzają ścieki bezpośrednio do komunalnego systemu wodno-ściekowego. Ekologiczne sprzątanie powierzchni biurowych środkami zawierającymi aktywne enzymy to dobry sposób na utrzymanie czystości we wszystkich pomieszczeniach. Środki oferowane przez naszą firmę docenią również alergicy i osoby podatne na podrażnienia. W naszej ofercie dostępne są m.in. ekologiczne:

 • środki do mycia i czyszczenia,
 • płyny do mycia naczyń i tabletki do zmywarek,
 • preparaty do czyszczenia i odkamieniania sprzętu AGD.

Preparaty eko do mycia i czyszczenia powierzchni dla firm

Ekologiczne sprzątanie nie musi różnić się niczym od tradycyjnych zabiegów realizowanych przy zastosowaniu typowych aplikatorów i opakowań, jakie są stosowane przez producentów zwykłej chemii gospodarczej. W ofercie dostępne są typowe:

 • spraye do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni – można wybierać pomiędzy piankami w aerozolach do czyszczenia powierzchni, narzędzi i naczyń kuchennych. Oferujemy produkty z serii Eezym oraz pianki i aerozole. 
 • Ekologiczne płyny do mycia podłóg – ekologiczne sprzątanie i mycie podłóg środkiem zawierającym aktywne enzymy to najlepszy sposób na pozbycie się uciążliwych drobnoustrojów i chorobotwórczych bakterii, które zawsze się pojawiają na podłodze. Mycie podłogi ekologicznym środkiem, który skutecznie redukuje biofilm, będący siedliskiem niepożądanych bakterii, a przy tym nie powoduje podrażnień i dyskomfortu, tak jak typowa chemia w dużym stężeniu, docenią zarówno alergicy, jak i pozostali użytkownicy pomieszczeń.

Ekologiczne mycie naczyń w zmywarkach firmowych

Warto wiedzieć, że preparaty z serii Ekologiczny dom i Eezym można stosować także jako środki do mycia naczyń. Aktywne enzymy sprawdzają się świetnie podczas oczyszczania powierzchni kuchennych narzędzi i naczyń z zalegających osadów z tłuszczu i resztek żywności. Ekologiczne mycie naczyń można realizować także w zmywarkach, które znajdują się w kuchni w biurach. Kostki do zmywarek z serii Ekologiczny Dom pozwalają: 

 • ograniczyć zastosowanie dodatkowych środków, w tym soli do zmywarek,
 • skutecznie myć brudne naczynia w niskich temperaturach w trybie eko,
 • ograniczyć zużycie wody i energii podczas zmywania w zmywarce lub w trakcie zmywania ręcznego.

Ekologiczne preparaty można stosować również do oczyszczania urządzeń AGD, w tym czajników, zmywarek, pralek i ekspresów. Sprawdzają się świetnie jako środki do odkamieniania czajników, ekspresów i innych urządzeń.