Wyświetlanie 1–16 z 17 wyników

Ekologiczne preparaty do domu

W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne środki przeznaczone do różnego typu powierzchni. Proponujemy naturalne płyny do mycia naczyń, koncentraty do mycia podłóg, tabletki do zmywarek i inne środki, które sprawdzą się zarówno podczas sprzątania domowej, jak i restauracyjnej kuchni, łazienki i wszelkiego typu pomieszczeń.  Zapraszamy na zakupy!

Ekologiczne preparaty do domu stanowią bardzo dobrą alternatywę dla popularnych preparatów czyszczących, które są powszechnie dostępne w sklepach. Korzystanie z produktów przyjaznych środowisku, takich jak ekologiczne środki czyszczące do kuchni czy łazienki ma wiele zalet. Dowiedz się, jakich. 

Ekologiczne środki czystości sklep ‒ zalety

Ekologiczne środki czyszczące usuną zabrudzenia i nie zniszczą czyszczonej powierzchni. Za pomocą naturalnych preparatów możemy w sprawny sposób pozbyć się tłustych plam i starych, trudnych do usunięcia zabrudzeń. Jakie jeszcze zalety mają tego typu naturalne środki?

Naturalne płynne preparaty nie mają w składzie fosforanów, chloru, konserwantów, detergentów i innych szkodliwych substancji, a dzięki temu:

 • nie podrażniają skóry,
 • są bezpieczne dla środowiska,
 • nie  niszczą delikatnych powierzchni,
 • a ponadto, są bardzo wydajne i starczają na długi czas.

Warto dodać, że EKO preparaty często zawierają w składzie naturalne olejki eteryczne, które sprawiają, że po zakończonym sprzątaniu w pomieszczeniu zostaje przyjemny zapach.

Z jednej strony możesz w ten sposób zadbać o środowisku naturalne. Spłukiwanie takich produktów do kanalizacji w żaden sposób nie stanowi zagrożenia dla przyrody, ponieważ ich skład został odpowiednio dobrany i zawiera bezpieczne składniki.

Kolejną zaletą jest to, że takie preparaty są bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Nie mają właściwości żrących czy matowiących, a jednocześnie wykazują bardzo wysoka skuteczność w usuwaniu zabrudzeń. Dzięki nim pozbędziesz się nie tylko zanieczyszczeń widocznych gołym okiem, ale także grzybów, bakterii i pierwotniaków. 

Ważna jest także przyjazność ekologicznych preparatów do domu dla samych użytkowników. Standardowe produkty mogą podrażniać skórę dłoni, drogi oddechowe czy emitować szkodliwe opary. W przypadku środków, które znajdziesz w naszej ofercie, nie ma takiego zagrożenia. Ich skład został tak dobrany, aby nie stanowić zagrożenia dla ludzi – zawierają substancje pochodzenia roślinnego, mineralnego i mikrobiologicznego. To znaczy, że możesz zużywać takich produktów bez obawy o stan skóry dłoni czy powstawanie szkodliwych oparów. 

Co znajdziesz w naszej ofercie? 

Każdego dnia szukamy nowych, lepszych rozwiązań i dbamy o to, by w naszej ofercie niczego nie zabrakło. Oferujemy głównie naturalne środki:

 • Tabletki do zmywarek ‒ tabletki bez fosforanów, które znakomicie rozkładają tłuszcze i resztki jedzenia w niskich temperaturach – od 45 do 55°C. Brak konieczności podgrzewania wody do wysokiej temperatury  pozwala zaoszczędzić energię elektryczną.
 • Odtłuszczająca pianka kuchenna ‒  pianka usuwa zanieczyszczenia z powierzchni kamiennych, szklanych ‒ na przykład szyb i luster, jak również z płytek ceramicznych czy tworzyw sztucznych. Preparat ma neutralne pH, dzięki czemu nie podrażnia skóry.
 • Oraz wiele innych preparatów takich jak enzymatyczny płyn udrażniający odpływy ,i inne naturalne środki, które umożliwią ekologiczne sprzątanie domu, mieszkania, firmy czy biura, a także środki, które pomogą Wam zadbać o ogród.

Ekologiczny dom sklep Biozym

 • Oferujemy duży wybór biopreparatów (płyn do mycia naczyń, płyn do czyszczenia, płyn do mycia szyb), które umożliwią Wam efektywne sprzątanie różnego typu pomieszczeń.
 • Proponujemy atrakcyjne ceny i często organizujemy promocje.
 • Zapewniamy sprawną realizację zamówienia i szybką dostawę zamówionych środków.
 • Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w wyborze najlepszych w ich przypadku środków czystości.

Ekologiczny dom? To proste! Zapraszamy na zakupy!